משרד עורכי דין ונוטריון

משרד עורכי דין ונוטריון רוני הראלי קיים מאז 1996. תחומי ההתמחות העיקריים הינם:

ליווי עסקאות מקרקעין ונדל”ן,

ייצוג חייבים להפטר בפשיטת רגל- חדלות פירעון ושיקום כלכלי,

ועריכת ייפוי כח מתמשך.

במקביל משרדנו מספק שירותים נוטריוניים מקצועיים למגזר הפרטי והעסקי.

עו”ד הראלי בעל שני משרדים: המשרד הראשי ממוקם במגדל המוזיאון, בסמוך למתחם בתי המשפט בתל- אביב. משרדנו זה מעניק שירותי נוטריון בתל אביב, וטיפול מקיף בעסקאות מקרקעין בתל אביב.
משרד נוסף פועל בגבעת עדה ומספק שירותים נוטריוניים בגבעת עדה, וכן לטבעת היישובים שמסביב –ישובים כפריים ועירוניים.

מה שמניע את המשרד הם הערכים: אמינות, שירות מקצועי ללא פשרות ויושרה. ראה את אמנת השירות של משרדנו.

אנו מלווים אותך בכל עסקה מתחילתה ועד סופה . חשוב לנו לשמור על קשר רציף אתך ולעדכן אותך באופן שוטף על התקדמות הטיפול בענייניך.

להלן רשימת השירותים בתחום הנדל”ן :

 • דירות יד שנייה
 • ייצוג רוכשים מול קבלנים
 • נכסים מסחריים/עסקים תחום הנדל”ן
 • משקים חקלאים/נחלאות
 • קרקע-קניה ומכירה
 • השכרת נכסים למגורים ולמסחר
 • ייצוג תובעים ונתבעים בשל אי קיום הסכמים, לרבות ליקויי בנייה

בעסקה כמו רכישת דירה / מכירת דירה, עסק או כל נכס אחר מומלץ לבחור עו”ד המתמחה בתחום המקרקעין ומיסוי מקרקעין. חשוב לזכור כי תכנון מס נכון חוסך עגמת נפש וכסף רב.

אנו במשרד עו”ד רוני הראלי, המתמחה במקרקעין, בטוחים כי נוכל לסייע לכם בצורה מקצועית ויעילה לשביעות רצונכם המלאה.

במקביל לעשייה בתחום הנדל”ן, המשרד מספק שירותים נוטריוניים למגזר הפרטי והעסקי-מוסדי – שירותים נוטריוניים.

אמנת השירות

משרד עו”ד ונוטריון רוני הראלי – ייצוג עם לב

הערכים המניעים אותנו: יושרה ואנושיות, אמינות, מקצוענות, שירותיות – “הלקוח שלנו הוא אנחנו”.

ערך תרומה לחברה ועזרה לזולת: משרדינו מטפל בעשרה לקוחות בשנה בשירות “פרו-בונו” ללא תשלום.

התחייבות כלפי הלקוחות

 • שירות שקוף: כבר בתחילת העבודה אנחנו מוסרים ללקוח רשימה של כל שלבי התהליך המשפטי. אנחנו מעדכנים אותו במהלך כל התהליך לגבי השתלשלות העניינים וכל הזמן משאירים אותו בתמונה.
 • אחריות כלפי הלקוח: אנחנו מרגישים מחויבים לייצג את הלקוח באופן המקצועי והיעיל ביותר במטרה להשיג את התוצאה המיטבית האפשרית. משרדנו הינו בעל מוניטין וותק רב. אנו מקפידים שלקוחותינו יזכו לייצוג מקצועי ותוצאתי ביותר. הנני מתחייב גם לראות את טובת הלקוח אותו אני מייצג מעל ולפני טובתי האישית.

 • שירות מקצועי: אנו מתחייבים להקנות ללקוחותינו את השירות המקצועי ביותר האפשרי. משרדינו מתעדכן באופן שוטף בתיקוני חקיקה וחידושי פסיקה ומעניק מגוון רחב של שירותים משפטיים. עורך הדין רוני הראלי הינו בעל מומחיות, ניסיון ומוניטין בתחום הנדל”ן – מקרקעין. הנני מתחייב שלא לקחת טיפול בתיק בנושא שאינני בקיא ושלא אוכל לטפל בו בצורה הטובה ביותר.
 • שמירה על אתיקה וסודיות: אני מתחייב לנהוג תמיד ביושר וכבוד לכלל לקוחותיי וחבריי למקצוע. הנני מתחייב לקים ולנהוג על פי כללי האתיקה של לשכת עורכי הדין, בכל התנהגותי המקצועית. אני וצוות משרדי מתחייבים לשמירת סודיות בהתאם לנדרש על ידי החוק.
 • שירותיות עם לב: במשרדינו אנו דוגלים בשירות “עם לב”. אנחנו מעוניינים להיות גם שירותיים וגם אנושיים – גם ברגעים הטובים ופחות טובים. כבר בתחילת ההתקשרות אנו מספקים מידע בסיסי אודות המשרד: כתובת, טלפונים ודוא”ל, איש קשר ועוד. אנחנו מתחייבים שנשאר נגישים ללקוח במשך כל תקופת הייצוג המשפטי. אנו מתחייבים לספק שירות מקצועי ,יעיל , אמין ושירותי “עם לב”.

צוות המשרד

עורך דין רוני הראלי

עו”ד ונוטריון רוני הראלי הינו השותף המייסד של משרד רוני הראלי ושות’. משרד בוטיק מקצועי המתמחה בתחום מקרקעין ונדל”ן, הפטר בהליכי פשיטת רגל, יפוי כח מתמשך, ושירותים נוטריונים.

עו”ד הראלי מלווה את לקוחותיו הן בעסקאות נדל”ן והן בהליכי פשיטת רגל (חדלות פירעון) לצורך ההפטר, בצורה מקצועית, מסורה וקפדנית על מנת לשמור על האינטרס המשפטי של לקוחותיו ולסייע להם לעבור את ההליך בצורה הטובה ביותר.

הייצוג אותו מספק עו”ד הראלי ללקוחותיו מתאפיין ביחס אישי ומסור. רוני נעזר בניסיון הרב אותו צבר במהלך למעלה מ – 29 שנים של עשייה משפטית, והוא מוביל באסרטיביות ובנחישות את לקוחותיו להצלחות בעסקאות נדל”ן הכוללים תכנוני מס יעילים, ובקבלת הפטר מהיר, ותוך חסכון כספים משמעותיים.

הניסיון אותו צבר, בד בבד עם הידע, ההבנה העסקית ויכולותיו לראייה נרחבת של סוגיות משפטיות, הובילו את רוני להעביר הרצאות בתחום הנדל”ן ותיווך מקרקעין במכללה לנדל”ן, וכן לעבור הכשרות נרחבות בתחום ההפטר בהליכי פשיטת רגל, עפ”י החוק החדש.

עו”ד הראלי רכש את הכשרתו המשפטית בבריטניה, והוא בוגר לימודי משפטים תואר ראשון (LL.B) מאוניברסיטת Essex (מחזור 1991), והשתלמויות רבות בישראל

עו”ד הראלי מוסמך כנוטריון וכמגשר.

תחומי עיסוק:
דיני מקרקעין, מיסוי מקרקעין, נדל”ן
שירותים נוטריוניים
הפטר, הליכי חדלות פירעון ושיקום כלכלי של חייבים

מוסמך בהכנת ייפוי כח מתמשך

שפות
עברית, אנגלית ואיטלקית

עורך דין ונוטריון אלפרדו ברקוביץ

הינו יועץ חיצוני למשרדנו. עו”ד ותיק מזה 41 שנים, דובר את השפות עברית, ספרדית, פורטוגזית ואנגלית. עו”ד ברקוביץ מתמחה בדיני מסחר, דיני תאגידים, מסחר   בינלאומי ומספק שירותי נוטריון לקונסוליות לרבות מדינות לטינו ודרום אמריקה, ייצוג תושבי חוץ, והכנת מכרזים לחברות ישראליות המובילות בישראל, לסחר בינלאומי.

ברקוביץ בעל תואר במשפטים ממדינת צ’ילה וחבר לשכת עורכי הדין משנת 1978, ונוטריון מוסמך בישראל משנת 1993.

1433249256
שלחו לנו וואטסאפ