שירות נוטריוני מקצועי, אמין ומהיר

אישור העתק נאמן למקור על ידי עורך דין

מהו אישור העתק נאמן למקור?

אישור העתק נאמן למקור הינו אישור כי צילום או העתק של מסמך הינו זהה ומתאים למסמך המקורי.
לעיתים גופים שונים ו/או רשויות שונות דורשים אישור העתק נאמן למקור. במשרדנו ניתן לקבל אישור העתק נוטריוני או אישור העתק נאמן למקור על ידי עורך דין של מסמך, עפ"י דרישת כל גוף או רשות.
בהתאם לחוק הנוטריונים: "לא יאשר נוטריון שמסמך פלוני הוא העתק נכון מהמקור, אלא אם המקור הוצג לפניו והוא השווה  זה אל זה ומצאם שווים".
הלקוח לא חייב להגיע למשרדנו על מנת לקבל את האישור. ניתן לשלוח אלינו את מסמך המקור בדואר או באמצעות שליח והלקוח יקבל ממשרדנו את אישור העתק נאמן למקור באמצעות דואר רשום או דואר אקספרס או באמצעות שליח לביתו.

מתי נזקקים לאישור העתק נוטריוני:

אישור העתק נוטריוני נדרש בד"כ ע"י רשויות, שגרירויות, מוסדות לימוד בחו"ל ועוד.
כך, לעיתים לצורך הוצאת דרכון גרמני, הרשויות בגרמניה מבקשות אישור העתק נוטריוני של הדרכון הקיים. אדם המבקש ללמוד בחו"ל, לעיתים קרובות נדרש כתנאי מקמי לספק אישור העתק נוטריוני של תמצית רישום הכתובה בשפות עברית ואנגלית.
אדם העומד לרכוש בית בחו"ל, לעיתים מתבקש לספק אישור העתק נוטריוני של דפי חשבון הכתובים בשפה האנגלית (במידה ולא- אנו מבצעים תרגום נוטריוני של דפי החשבון) , ושל דרכון ישראלי ועוד.
ישנן דוגמאות רבות אחרות, אך המטרה היא להוכיח כי המסך המדובר הינו אותנטי ואמיתי ובכדי למנוע מלמסור את התעודה המקורית בעצמה.

כמה עולה אישור העתק נאמן למקור על ידי נוטריון?

עלות אישור העתק נוטריוני הוא קבוע ואיחד ונקבע בתקנות הנוטריונים. נכון לשנת 2020 המחיר הוא 66 ש"ח לעמוד הראשון ובתוספת של 5 ש"ח לכל עמוד נוסף. במידה ובאותו מעמד מבקש הלקוח יותר מהעתק נוטריוני אחד, לכל אישור נוסף יש לשלם 21 ש"ח לעמוד הראשון בהעתק הנוטריוני הנוסף (ו- ש"ח לכל עמוד נוסף). למחירים אלו יש לצרף מע"מ.

התשלום יכול להתבצע בדרכים רבות:

כרטיס אשראי/ העברה בנקאית/אפליקציית "ביט"/ המחאה-שיק.

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה או ייעוץ משפטי בטלפון 03-6935290

 

לקבלת הצעת מחיר משתלמת
השאר פרטים

דילוג לתוכן