עוד מידע

באילו נסיבות צריך להציג אישור נוטריוני באנגלית?

לנוטריון יש מגוון רחב של תפקידים ומעבר להיותו נציג בכיר של רשויות החוק והמשפט במדינה יש לו מעמד נוסף והוא גישור בין שפות ותרבויות, זאת על ידי מתן שירותי תרגום ואישור מסמכים בשפות שונות על מנת שיוכלו להיות בשימוש בנציגויות של מדינות זרות או במוסדות רשמיים בתוך המדינה עצמה. לא אחת נדרשים אנשים להציג מסמכים מתורגמים כמו תעודות לידה, תצהירי בית משפט או מסמכים אחרים ובמידה והם כבר כתובים בשפה האנגלית אפשר לקבל עליהם את האישור של הנוטריון ולאחר מכן להגיש אותם ולקבל עבורם התייחסות של מסמכים שנכתבו במקור באנגלית.

אישור נוטריוני באנגלית יכול להינתן, כאמור רק על ידי נוטריון. תרגום מקצועי וברמה גבוהה ככל שיהיה לא יהיה מספיק לצורך העניין ולכן רק כאשר מסמך באנגלית נושא את האישור של הנוטריון אפשר יהיה להתייחס אליו כמקורי וכאל כזה שהתוכן שבו נכון, אמיתי וחוקי. מסמכים שהתוכן שבהם כתוב באנגלית יוכלו להיות מוצגים בבית משפט ולהיחשב בקבילים רק כאשר יופיע עליהם האישור הנוטריוני. דבר נוסף שחשוב לדעת הוא שהאישור הנוטריוני, ללא קשר למוצאו ולמדינת פועלו של הנוטריון – יהיה תקף ויכובד בכל מדינה.

איך מבקשים אישור נוטריוני?

כאשר פונים אל משרדו של נוטריון אפשר לברר את כל הפרטים אודות השירותים המוצעים על ידו. מדובר במקבץ שירותים שהם ייחודיים אך ורק לנוטריונים ואין אף בעל מקצוע אחר שיכול להציע אותם, בין אם בתשלום ובין אם ללא תשלום. יתרה מזאת, השירותים הניתנים על ידי הנוטריון, לרבות מתן אישור באנגלית הם שירותים שמתומחרים על ידי משרד המשפטים ולכן חשוב לשים לב שמקבלים את האישור הדרוש ואפשר להמשיך את התהליך. פנו אלינו לקבלת הצעת מחיר מהירה.

למידע נוסף לחצו כאן

נדרשים להציג במסגרת עסקה כלשהי אישור נוטריוני בשפה האנגלית? משרד עורכי דין ונוטריון רוני הראלי הוא הכתובת המתאימה להיעזר בשירותיה. המשרד מתמחה בליווי עסקאות נדל”ן ומקרקעין ומציע סיוע נוטריוני ומשפטי ברמה גבוהה ובהתאמה מלאה. לסקירת כלל שירותי המשרד, לחצו בכפתור ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, התקשרו ל – 03-6935290

שלחו לנו וואטסאפ