אמנת שירות

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

משרד עו”ד ונוטריון רוני הראלי
ייצוג עם לב

הערכים המניעים אותנו: יושרה ואנושיות, אמינות, מקצוענות, שירותיות – “הלקוח שלנו הוא אנחנו”.
ערך תרומה לחברה ועזרה לזולת: משרדינו מטפל בעשרה לקוחות בשנה בשירות “פרו-בונו” ללא תשלום.

התחייבות כלפי הלקוחות

  • שירות שקוף: כבר בתחילת העבודה אנחנו מוסרים ללקוח רשימה של כל שלבי התהליך המשפטי. אנחנו מעדכנים אותו במהלך כל התהליך לגבי השתלשלות העניינים וכל הזמן משאירים אותו בתמונה.
  • אחריות כלפי הלקוח: אנחנו מרגישים מחויבים לייצג את הלקוח באופן המקצועי והיעיל ביותר במטרה להשיג את התוצאה המיטבית האפשרית. משרדנו הינו בעל מוניטין וותק רב. אנו מקפידים שלקוחותינו יזכו לייצוג מקצועי ותוצאתי  ביותר. הנני מתחייב גם לראות את טובת הלקוח אותו אני מייצג מעל ולפני טובתי האישית.
  • שירות מקצועי: אנו מתחייבים להקנות ללקוחותינו את השירות המקצועי ביותר האפשרי. משרדינו מתעדכן באופן שוטף בתיקוני חקיקה וחידושי פסיקה ומעניק מגוון רחב של שירותים משפטיים. עורך הדין רוני הראלי הינו  בעל מומחיות, ניסיון ומוניטין בתחום הנדל”ן – מקרקעין. הנני מתחייב שלא לקחת טיפול בתיק בנושא שאינני בקיא ושלא אוכל לטפל בו בצורה הטובה ביותר.
  • שמירה על אתיקה  וסודיות: אני מתחייב לנהוג תמיד ביושר וכבוד לכלל לקוחותיי וחבריי למקצוע. הנני מתחייב לקים ולנהוג על פי כללי האתיקה של לשכת עורכי הדין, בכל התנהגותי המקצועית. אני וצוות משרדי מתחייבים לשמירת סודיות בהתאם לנדרש על ידי החוק.
  • שירותיות “עם לב”:  במשרדינו אנו דוגלים בשירות “עם לב”. אנחנו מעוניינים להיות גם שירותיים וגם אנושיים – גם ברגעים הטובים ופחות טובים. כבר בתחילת ההתקשרות אנו מספקים מידע בסיסי אודות המשרד: כתובת, טלפונים ודוא”ל, איש קשר ועוד. אנחנו מתחייבים שנשאר נגישים ללקוח במשך כל תקופת הייצוג המשפטי. אנו מתחייבים לספק שירות מקצועי ,יעיל , אמין ושירותי “עם לב”.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.