שירות נוטריוני מקצועי, אמין ומהיר

נדל"ן

שירותי עו"ד מקרקעין ונדל”ן

משרדנו בעל ניסיון של למעלה מ-25 שנה בליווי עסקאות מקרקעין בכל הארץ: מכירה, קנייה והשכרה של דירות ובתים, מגרשים ונכסים מסחריים.
קנייה או מכירה של דירות ובתים פרטיים.
ייצוג ברכישת דירות חדשות מקבלן.
עריכת חוזי שכירות, כולל ניהול התהליך עבור הצד המשכיר.

אימות חתימה על מסמכים.
הסכמי רכישה או השכרה של נכסים מסחריים.
כולל ייעוץ בנושאים משפטיים סבוכים שדורשים התערבות משפטית נוספת.
להתייעצות פנו כעת דרך הטופס באתר זה או בטלפון 03-6935290.

עורך דין נדל"ן

עורך דין ונוטריון רוני הראלי עוסק בתחום הנדל"ן- מקרקעין כבר 26 שנים. עו"ד הראלי מלווה לקוחות מתחילתה של כל עסקת מקרקעין ועד סופה בשקיפות, באופן אישי ומקצועי. במקביל למישור המשפטי דגש מיוחד הושם בסוגיות המיסוי.

שירותים בתחום הנדל"ן:

בדיקות מקדמיות

עו"ד נדל"ן רוני הראלי עורך בדיקות מקדמיות ובירורים של כל עסקת מקרקעין מול הרשויות, כדי להשאיר את הלקוחות נקיים מדאגות ולחסוך עגמת נפש והוצאות מיותרות בשלב מאוחר.u

עריכת חוזים

משרדנו מייעץ בעריכת חוזי מכר, הסכמי רכישה ומכירה, השכרה, ניהול מו"מ מול חברות בניה, מנהל מקרקעי ישראל ועוד.
קרא עוד[

ייצוג וליווי בעסקאות נדל"ן

עו"ד ונוטריון רוני הראלי מלווה כל עסקת מקרקעין מתחילתה ועד סופה. הליווי כולל את ההיבטים המשפטיים ואת היבטי המיסוי של העסקה. עו"ד מקרקעין בודק את הזכויות של בעלי הנכס בלשכת רישום המקרקעין או במנהל מקרקעי ישראל או בכל גוף אחר רלוונטי, ומגן על האינטרסים של לקוחותיו.

עו"ד המתמחה במקרקעין עורך בדיקות ובירורים מול הרשויות השונות כדי לחסוך עגמת נפש והוצאות מיותרות מן הלקוח.

משרדנו מספק שירותי ייצוג בעסקאות נדל"ן, ייצוג בעסקאות לגבי רכישה, מכירה, השקעה בישראל ובחו"ל.

כללי לשכת עורכי הדין (ייצוג בעסקאות בדירות) קובעים כי בעסקה לרכישת דירה מקבלן, עורך הדין לא רשאי לייצג גם את הקבלן וגם את הרוכש. אמנם עורך הדין המייצג את הקבלן רשאי לטפל בביצוע רישום הרכישה בנאמנות לקבלן ולרוכש גם יחד.
ניגוד העניינים, אשר קיים בין הקבלן לבין רוכש הדירה, לא מאפשר ליצור מערכת יחסים של עו"ד-לקוח בין עורך הדין של הקבלן לבין רוכש הדירה.
אדם שרוכש דירה מקבלן (או חברה קבלנית) מופנה למשרד עורך הדין של הקבלן, ופעמים רבות אין אותו רוכש מיוצג ע"י עורך-דין מטעמו. הרוכש חותם לרוב על חוזה אחיד, ותהליך החתימה על החוזה נמשך, בד"כ, זמן לא רב. לפי סעיף 4 לכללי לשכת עורכי הדין (ייצוג בעסקאות בדירות), חוזה הרכישה כולל הבהרה מעורך הדין של הקבלן לרוכש כי הוא אינו מייצג את הרוכש בעסקה.

דירה מקבלן

על רוכש דירה מקבלן לפנות לעו"ד מטעמו, העוסק ומתמחה במקרקעין, כדי שייצג אותו בצורה נאמנה והטובה ביותר,מהסיבות הבאות:

  • הקבלן הוא שבחר בעורך הדין, כדי שיטפל עבורו בהיבטים המשפטיים של רכישת הזכויות, הבנייה ומכירת הדירות וכו'. הקבלן מצפה כי עורך הדין מטעמו יהא נאמן רק לו.
  • הרוכש לא בחר בעורך הדין של הקבלן, ואין לו כל אפשרות להחליט על החלפתו. לרוכש נותרה ברירה אחת והיא : לשכור שירותיו של עורך דין מטעמו שייצגו בעסקה- יבדוק את תנאי ההתקשרות, וינהל מו"מ משפטי מול עורך הדין של הקבלן, לגבי ההסכם שניסח עוה"ד של הקבלן.
  • בין הקבלן לבין עורך הדין של הקבלן קיים קשר ממושך ורציף, שהתחיל מתחילתו של פרוייקט הבניה. ואילו הקשר בין הרוכש לעו"ד של הקבלן הינו קצר ביותר ומסתכם בד"כ במפגש לצורך החתימה על החזה האחיד שנוסח לכלל הרוכשים.
  • בד"כ הקבלן הינו "הצד החזק" בעסקה, מאחר והוא שולט בהסכם, בידע ובעל נסיון רב, וגם מבחינה כלכלית, כך שהצדדים אינם שווי- כוחות.
  • עוה"ד של הקבלן אשר דואג לשכר טרחתו ושמירה על הלקוח החשוב שלו לאורך זמן- הקבלן, יעדיף לשמור על האינטרס של הקבלן, מאשר האינטרס של רוכש הדירה. זאת למעט עניין רישום הדירה, שכן חובתו של עורך הדין לפעול לרישום העסקה בנאמנות לשני הצדדים.


 נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה או ייעוץ משפטי בטלפון 03-6935290

לקבלת הצעת מחיר משתלמת
השאר פרטים

דילוג לתוכן