שירות נוטריוני מקצועי, אמין ומהיר

בחירה נכונה של נוטריון במרכז – כדאי למצוא את איש המקצוע המתאים

מצבים שונים בחיים עשויים להוביל לצורך בהשכרת שירותיו של נוטריון. אין מדובר בייעוץ משפטי או בעורך דין העוסק בנושאי המשפט באופן רגיל אלא בדרגה גבוהה יותר של אדם מעולם המשפט, שיש לו סמכות לאשר מסמכים ולהפוך אותם לרשמיים. נוטריון במרכז יכול להציע שירותים לכל מי שמתגורר במרכז הארץ או בסמיכות למיקום הגאוגרפי של המשרד שלו. חשוב לדעת שבאופן כללי לא נדרשות פעמים רבות להגעה אל הנוטריון ולכן המיקום הגאוגרפי יכול גם להשתלב עם מקומות שמגיעים אליהם ממילא, כמו חוג או מקום העבודה.

מה עושה נוטריון?

כאמור – נוטריון יכול ובסמכותו לאמת ולאשר מסמכים שונים וכך להפוך אותם לרשמיים וכאלה שבית המשפט יכול להסתמך עליהם ולעשות בהם שימוש בעת דיונים משפטיים. בחתימתו מאשר הנוטריון את המקוריות של המסמך (כלומר הופך אותו בחתימתו למקורי) או מאשר זיהוי של מי שחתום על המסמך. להלן כמה מקרים שבהם נדרשים אנשים לאמת מסמכים ולהחתים עליהם נוטריון:

  • תעודות לידה של כל מדינה.
  • אישור תרגום של מסמך כזה או אחר.
  • אימות חתימה על מסמך.
  • אישור רשימת מלאי של חפצים או פריטים.
  • מתן אישור על עצם היותו בחיים של אדם מסוים.

במדינת ישראל מעוגנת פעילותו של כל נוטריון בחוק הנוטריונים וישנם כללים וחוקים ברורים ומפורשים הן באשר לאפשרות של עורך הדין להפוך לנוטריון והם באשר למקרים שבהם אישור או התערבות של הנוטריון נדרשת. חשוב לדעת שכל חוקי האתיקה ושמירה על סודיות הלקוח וענייניו נשמרים גם על ידי הנוטריון, זאת ללא קשר לנושא אשר בגינו פנה אליו הלקוח. הנוטריון גם כפוף ללשכת עורכי הדין המרכזית ומכאן שעליו לעמוד בכל דרישות הלשכה.

זקוקים לשירותיו של נוטריון מאזור המרכז? משרד עורכי דין ונוטריון רוני הראלי הוא הכתובת הנכונה להיעזר בשירותיה. המשרד, שפועל עוד מאז שנות התשעים מתמחה בליווי עסקאות נדל"ן ומקרקעין ומציע סיוע נוטריוני ומשפטי ברמה גבוהה.

 נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה או ייעוץ משפטי בטלפון 03-6935290

לקבלת הצעת מחיר משתלמת
השאר פרטים

דילוג לתוכן