עוד מידע

מגוון שירותי תרגום נוטריוני גרמנית

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

משרד עורכי הדין ונוטריון רוני הראלי פועל כבר יותר משני עשורים ומעניק שירותים מקצועיים נוטריוניים בשפות שונות, לרבות שירותי נוטריון גרמני בישראל ובחו”ל. השירות מסופק ללקוחות פרטיים ועסקיים עבור מגוון צרכים לרבות תרגום נוטריוני גרמנית של מסמכים שונים, אישור אפוסטיל, אימות חתימה ועריכת צוואה, וכן עבור ייפוי כוח נוטריוני, אימות ייפוי כוח נוטריוני, אימות העתק ממקור ועוד.

 

על השפה הגרמנית והצורך בשירותי נוטריון עבורה

 

גרמנית הינה אחת השפות היותר מדוברות בעולם והיא נחשבת לשפת האם הנפוצה ביותר באיחוד האירופאי, עם מאה מליון איש הדוברים אותה. כמו כן באירופה היא השפה השנייה הנלמדת והיא השפה הרביעית הנלמדת ברחבי העולם. סיבה נוספת בגינה מדובר בשפה כה נפוצה היא שגרמניה הינה מעצמה כלכלית מהחזקות והיציבות בעולם, המהווה את עמוד התווך של האיחוד האירופאי. כפועל יוצא מכך יש ביקוש רב עבור שירותי תרגום נוטריוני גרמנית בישראל ובמדינות רבות נוספות ברחבי אירופה והעולם. בכדי ששירותי תרגום נוטריוני לגרמנית יוכרו על ידי גופים, גורמים, ארגונים, מוסדות ומשרדי ממשל שונים בארץ ובעולם הם נדרשים להתבצע על ידי גורם המוסמך לכך על ידי מדינת המקור של המסמך, כאשר הסמכתו מוכרת באמצעות אישור אפוסטיל. מחיר של תרגום נוטריוני לגרמנית הוא 209 ש”ח עבור 100 המילים הראשונות ועבור כל מאה מילים נוספות או חלק מהן תוספת של 166 ש”ח. יש לצרף מע”מ למחירים האמורים.

 

מגוון שירותי נוטריון בגרמנית

 

משרדנו מספק מגוון שירותי נוטריון בגרמנית לצד תרגום לשפות נוספות כדוגמת אנגלית, צרפתית, רוסית, איטלקית, ספרדית, ערבית, סינית ועוד. השירות ניתן בין היתר עבור תרגום נוטריוני בגרמנית של תעודות נישואין, תעודות גירושין, תעודת יושר ותעודה פלילית מהמשטרה, גיליונות ציונים, צו ירושה, אישור על הסכמי ממון, עריכת כל סוגי הצוואות, צו קיום צוואה, תעודות לידה, וכן מסכי הגירה, מכתבים, מידע מרשם החברות, אישורי יציאה לחו”ל עבור קטינים, ייפוי כוח נוטריוני, ותרגום נוטריוני משפטי. זאת בנוסף לאימות ועריכת תצהירי נוטריון ואישורי אפוסטיל שיש להציג בבתי משפט, במדינות אחרות, במשרד החוץ או בשגרירויות. וזה עוד לא הכל: אנו מספקים בגרמנית גם תרגום רפואי, תרגום עסקי, חשבונאי ועוד.

 

לשירותי תרגום נוטריוני גרמנית

 

לשירותי תרגום נוטריוני גרמנית, ולעוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם משרד עורכי דין ונוטריון רוני הראלי בטלפון 03-6935290 או בדוא”ל roni@ronilaw.co.il.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.