שירות נוטריוני מקצועי, אמין ומהיר

מדוע צריך לבצע תרגום מסמכים על ידי נוטריון?

מסמך שכתוב בשפה זרה ולא מובנת לא יכול להיות קביל או לקחת חלק בבקשה שמבקש אדם מסוים תוך הסתמכות על אותו המסמך. ישנם לא מעט מצבים שבהם אנשים נדרשים לתרגם מסמכים במגוון שפות לצורך בקשות או קבלת אישורים שונים והתרגום חייב להיות מקצועי ולקבל תוקף משפטי וחוקי בהתאם על מנת שאפשר יהיה להשתמש בו כך שגופים רשמיים יוכלו להכיר בו. לצורך כך צריך להגיע אל נוטריון תרגום מסמכים, לתת לו את המסמכים המתורגמים או לבקש ממנו לבצע תרגום מוסמך ומרשה. רק לאחר מכן הוא יאשר ויחתום ואפשר יהיה להשתמש במסמך.

ישנם כמה וכמה דוגמאות למסמכים שדורשים תרגום מסמכים נוטריון מורשה ומוסמך על מנת שאפשר יהיה להתייחס אליו באופן רשמי – תעודות לידה, תעודות נישואין, תעודות פטירה, תעודות המעידות על לימודים ברמה כלשהי, מסמכים משפטיים שהונפקו במדינה אחרת ועוד. הנוטריון יכול לבצע תרגום על ידי מי מטעמו שיש לו ידע מקצועי בתרגום ורמה גבוהה גם בעברית וגם השפה הנוספת הנדרשת.

איך מקדמים תהליך תרגום מורשה של מסמכים?

תרגום ואישור של מסמכים מתורגמים נמנים על השירותים מוצעים על ידי נוטריונים מוסמכים ומורשים. מי שמעוניין לדעת מהו תרגום מסמכים נוטריון מחיר צריך לדעת שרוב השירותים המוצעים על ידי נוטריון כפופים למחירון אחיד המפורסם מעת לעת על ידי משרד המשפטים ואין כאן מקום לביצוע סקר שוק או בחינה אצל כמה נוטריונים. ברוב המקרים תלוי המחיר במספר העמודים שיש לתרגם או לאמת ולכן חשוב לשאול מראש או לתת לנוטריון לראות את המסמך המקורי.

כאשר פונים אל נוטריון פונים בעצם אל איש מקצוע משכמו ומעלה בתחום המשפט, שאפשר להיות בטוחים שלא ינצל את המעמד שלו אלא יפעל בדיוק כפי שהוא מצופה – לתת את השירות הטוב ביותר במחיר שאותו הוא אמור לגבות מהלקוחות. חשוב לוודא שאכן מדובר בנוטריון, שכן לא כל עורך דין הוא גם נוטריון ולחתימה או אישור של עורך דין לא יהיה תוקף משפטי כפי שהלקוח צריך או מצפה.
למידע נוסף לחצו כאן
זקוקים לתרגום ולחתימת נוטריון? משרד עורכי דין ונוטריון רוני הראלי הוא הכתובת המתאימה לפנות אליה ולהיעזר בשירותיה. המשרד מתמחה בליווי עסקאות נדל"ן ומקרקעין ומציע סיוע נוטריוני ומשפטי ברמה גבוהה ובהתאמה מלאה. 

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה או ייעוץ משפטי בטלפון 03-6935290

לקבלת הצעת מחיר משתלמת
השאר פרטים

דילוג לתוכן