שירות נוטריוני מקצועי, אמין ומהיר

עורך דין ונוטריון

שירותי עורך דין ונוטריון משרדנו מספק שירותי עורך דין ונוטריון במסגרת משרדים השוכנים בתל אביב ובגבעת עדה שליד בנימינה. כמו כן, בתוספת תשלום ניתן לקבל את השירות בבית הלקוח ובמקומות נוספים. לאורך השנים צברנו ניסיון רב ומוניטין מצוין בכל הקשור להענקת שירותים נוטריוניים, המשולבים לעיתים עם סיוע משפטי בתחומי עריכת הדין לסוגיהם. 

מיהו נוטריון? נוטריון הינו עורך דין המחזיק בהסמכה מיוחדים לאישור, עריכת ואימות מסמכים שונים, כאשר חתימתו על מסמכים אלו מהווה עדות תקפה בבית המשפט לזהות החותמים עליהם, למקוריותם, וכן להיות חתומים ברצון חופשי וטוב. בדרך כלל משפטים אלו משמשים בהליכים מול רשויות ממשלתיות בארץ ובחו"ל, וכן בדיונים משפטיים בערכאות שונות. בחוק המסדיר את עיסוקם של הנוטריונים בארץ נחקק בשנת 1976, ובין היתר הוא קבוע את הפעולות המותרות לנוטריון ואת הכללים המנחים את עבודתו. כך לדוגמא, נוטריונים מחויבים לכללי אתיקה המחייבים עורכי דין, כגון שמירה על סודיות מקצועי, איסור פרסום, שמירת מסמכים בארכיון מסודר, נאמנות ללקוח וכדומה.

מה כוללים שירותי נוטריון שירותי נוטריון חולשים על קשת רחבה של מסמכים, כגון תרגום נוטריוני לאנגלית ולשפות אחרות, אישורי תרגום, אימותי חתימות בחו"ל, אימות העתקים מקוריים, ותרגום נוטריוני של תעודות כמו תעודת נישואין, תעודת יושר, תעודת לידה, תעודות בגרות, צו ירושה, צו קיום צוואה, מסמכי הגירה וכדומה. כמו כן, הנוטריון מספק שירותים עבור אישורי יציאה מחוץ לישראל לקטינים בלי הוריהם, תרגומים נוטריוניים משפטיים, אישורי אפוסטיל להצגה של משפטים במדינות אחרות, הגשה של מכרזים, אישור נוטריוני של הסכמי ממון, תצהירים נוטריוניים ועוד. יש להדגיש כי לכל סוג של מסמך ושירות נוטריוני קיימת עלות מסוימת, הקשורה בין היתר במורכבויות משפטיות. יחד עם זאת, בניגוד לשירותי עורכי דין בתחומים שונים, שירותים נוטריוניים מחויבים לעמוד במחירון מטעם משרד המשפטים, ומחירים אלו אינם גבוהים. משרדנו פועל כמובן בהתאם לחוק משנת 1976 ובהתאם לכל התקנות וטבלת המחירים של משרד המשפטים. יחד עם זאת, במידה ויידרשו גם שירותי עורך דין המשולבים עם שירותי הנוטריון, העלויות יהיו בהתאם.

 נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה או ייעוץ משפטי בטלפון 03-6935290

לקבלת הצעת מחיר משתלמת
השאר פרטים

דילוג לתוכן