עורך דין פשיטת רגל

עו"ד ונוטריון רוני הראלי > עורך דין פשיטת רגל
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

המחוקק קבע כי אדם הנמצא בקשיים להחזיר את חובותיו, יכול להגיש בקשה לפשיטת רגל ומחיקת חובות.
אף אחד לא אוהב להגיע למצב זה אבל לפעמים זאת הדרך הפתוחה היחידה העומדת לרשותך, שתאפשר לך לחזור לחיים תקינים.

ההליך יחייב אותך לגלות רצינות ואמינות. משרדנו ילווה אותך בהליך כדי לוודא עבור אותו בהצלחה וללא תקלות, ושבסיומו תשיג את התוצאה הטובה ביותר האפשרית.

פשיטת רגל מאפשרת לאנשים, שנקלעו לחובות שאין באפשרותם לשלם לפתוח דף חלק. אחרי כינוס הנכסים והגעה להסכמות עם הנושים כפי שייקבע על-ידי נציג של משרד כונס הנכסים הרשמי (כנ”ר).

מספר שבועות אחרי שנגיש עבורך בקשה לאישור פשיטת רגל ותקבל צו כינוס יתבטלו עיקולים שונים כנגדך. תתבצע חקירת יכולת, שבסיומה ייקבע ההחזר החודשי שלך. במהלך תקופת פשיטת הרגל יהיה עליך לעמוד בתשלום החודשי כפי שייקבע ולפעול בשקיפות מול המנהל המיוחד בהתאם לכללי ההליך. במהלך אותה תקופה תוכל לקיים אורח חיים נורמלי ככל האפשר.

מומלץ לא להתעלם ממצב פיננסי קשה. ברוב המקרים מדובר בכדור שלג, שרק ממשיך לצמוח. לא פעם ולא פעמיים ליוויתי אנשים שהגיעו אליי כאשר החוב כבר היה עצום, ובדיעבד אמרו שהלוואי והיו מתחילים את התהליך מוקדם יותר.

למרות כל האמור לעיל חשוב לזכור: המדינה מאפשרת את הפתרון של פשיטת רגל רק למי שיוכל להוכיח כי ההסתבכות היתה בתום לב וכי התנהלותו כעת עומדת בתקן. כל סטייה מהנהלים עלולה לגרום לכך שפשיטת הרגל שלך תבוטל ללא אפשרות חזרה!
לא כל פנייה מאושרת, יש לוודא שהבקשה לאישור פשיטת הרגל מנוסחת כהלכה וכוללת את כל הנתונים הנדרשים.
התנהלות נכונה מול בית-המשפט היא קריטית להצלחת התהליך. הימנעות מעבודה עם עו”ד המתמצא בהליכים הביורוקרטיים עלולה לעלות לך ביוקר מבחינות רבות.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.