עוד מידע

מי צריך שירות תרגום תעודת בגרות לאנגלית?

צעירים רבים שמשתחררים מהצבא בודקים אפשרות של מעבר למדינה אחרת לצורך לימודים גבוהים. אוניברסיטאות, מכללות ומוסדות ללימודים אקדמיים שמחים לקבל את המועמדים מישראל אך לא מקלים בדרישות ההרשמה והקבלה עבורם. מכיוון שמדובר בגופים רשמיים שנמצאים במדינה זרה, הרי שצריך להתנהל מול בשפה אחרת או לכל הפחות באנגלית. אחד המסמכים שצריך להשיג ולתרגם לצורך הצגה בפני מקבלי ההחלטות במוסד הלימוד הוא תעודת הבגרות הישראלית.

לכל מוסד אקדמי יש את תנאי ההרשמה והקבלה שלו ולכן צריך כל מועמד לשלוח את תעודת הבגרות שלו כחלק ממסמכי הרישום. על מנת שיוכלו להתייחס למסמך ולבחון אותו כהלכה – צריך להשיג תרגום תעודת בגרות לאנגלית, המבוצע על ידי נוטריון או שמתורגם באופן מקצועי ומאושר על ידי נוטריון. רק כך יוכלו במוסד הלימוד לעשות שימוש בתעודה, להבין את מה שכתוב בה וכמובן לקחת ממנה את הנתונים החשובים אודות המועמד ללימודים.

ללא תרגום תעודת הבגרות – אי אפשר להתקדם בתהליך!

בתעודת הבגרות יש מידע רב וחשוב שמוסד הלימודים צריך לקבל על מנת לשקול את ההרשמה של המועמד. מופיעים שם הציונים במקצועות שונים וכמובן שנת סיום הלימודים בבית הספר התיכון. כאשר מדובר בלימודים שחשוב לדעת בהם מראש מקצועות ליבה כמו אנגלית, מתמטיקה או נושאים שונים של מדעים – הרי שמהותי עבור ועדות הקבלה השונות לדעת את הישגיו של המועמד. זו הסיבה שחשוב לפנות מבעוד מועד אל נוטריון תרגום תעודת בגרות שיוכל לבצע את התרגום במהלך פרק הזמן שניתן לצורך כך וללא כל עיכובים.

במקרים של תרגום תעודת בגרות לאנגלית מחיר התרגום יכול לנוע בין כמה מאות ₪, בהתחשב ב – האם יש מסמכים נוספים נלווים שקשורים לתעודה (כמו השלמות וציונים נוספים שבוצעו לאחר קבלת התעודה) ועוד. באופן כללי אפשר לקבל את התרגום המוסמך והמאושר תוך ימים ספורים ולהמשיך בתהליך של הכנת המסמכים הדרושים לשם ההרשמה למסלול הלימודים המבוקש. תעודת בגרות מקורית שתגיע צמודה למסמך מתורגם ומאושר על ידי נוטריון תתקבל כמסמך מקורי ומוכר ואפשר יהיה להתייחס לבקשתו של המועמד.
למידע נוסף לחצו כאן
מחפשים נוטריון לצורך תרגום תעודת בגרות לאנגלית? זקוקים לאיש מקצוע מנוסה בתחום זה? משרד עורכי דין ונוטריון רוני הראלי הוא הכתובת המתאימה להיעזר בשירותיה. המשרד מתמחה בליווי עסקאות נדל”ן ומקרקעין ומציע סיוע נוטריוני ומשפטי ברמה גבוהה ובהתאמה מלאה. לסקירת כלל שירותי המשרד, לחצו בכפתור ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, התקשרו ל – 03-6935290

צרו קשר WhatsApp