שירותי נוטריון

תרגום תעודת פטירה לאנגלית

ישנם מסמכים המוגשים לרשויות במדינות שונות, אשר אין להם חשיבות מיוחדת ואינם נדרשים לכן לאישור מאת נוטריון לגבי היותם מתורגמים באופן נאמן למקור. לא כן הדבר לגבי תעודות פטירה שאותן יש להגיש לרשויות במקרים שונים, כגון להוצאת צו ירושה או צו קיום צוואה. במקרה זה יש צורך לבצע תרגום תעודת פטירה לאנגלית או לשפה אחרת שהינה השפה הרשמית של מדינת היעד, ולקבל עליה אישור נוטריוני. הדבר נכון גם לגבי תרגום נוטריוני של תעודת פטירה משפה זרה לעברית על מנת להגישה בארץ, למשרד הפנים או לכל ערכאה ממשלתית או שיפוטית אחרת.

כמה עולה תרגום תעודת פטירה?

חשוב להדגיש כי כל הנוטריונים בארץ עובדים לפי מחירון שנקבע על ידי משרד המשפטים ומשתנה מעת לעת. למעשה, כאשר מדברים על תרגום נוטריוני של תעודת פטירה, או של כל מסמך אחר כמו תעודת לידה, תעודת נישואין, תעודת יושר מהמשטרה וכדומה, מדובר ביותר מאשר תרגום – וזוהי נקודה משמעותית. למעשה, את התרגום יכול לבצע כל אדם בעל שליטה טובה באנגלית ובמונחים הרלוונטיים, ואולם חתימת הנוטריון על המסמך מהווה אישור להיות התרגום נאמן למקור, והמחיר שקובע משרד המשפטים מתייחס לאישור זה.

נכון לשנת 2022 עומד התעריף של אישור התרגום על 213 שקלים, כל עוד מדובר בתעודת פטירה שמספר המילים שבה אינו עולה על 100. יחד עם זאת, ראוי להדגיש שאם בתעודת הפטירה המקורית בעברית היו פחות מ- 100 מילים, אולם בתעודת הפטירה המתורגמת יהיו יותר מ- 100 מילים, הרי שהתעריף יעלה. המחיר לכל 100 מילים נוספות (החל מהמילה הראשונה) מעבר ל- 100 המילים הראשונות, עומד על 169 שקלים. מעבר לכך, כל אישור נוסף של התעודה, כלומר העתק שלה עם חתימת הנוטריון, עולה 67 שקלים. יש לציין כי המחירים אינם כוללים מע”מ. מעבר לכך, חשוב לציין כי התעריפים המובאים לעיל מתייחסים לאישור עצמו ולא למלאכת התרגום, אשר יכולה להיעשות על ידי משרדנו או על ידי חברה חיצונית המתמחה בכך, ואשר כרוכה בעלויות נוספות.

שירותי תרגום תעודות לאנגלית

משרדנו מספק את כל שירותי הנוטריון הנדרשים בארץ ובחו”ל, לרבות תרגום תעודת פטירה לאנגלית ולשפות נוספות, אישור אפוסטיל להצגת מסמכים במדינות אחרות, בבית המשפט, בשגרירויות ובמשרד החוץ, אימות ועריכה של תצהירים נוטריוניים ועוד. על מנת לקבל את התרגום יש להביא אלינו את תעודת הפטירה המקורית כפי שהונפקה במשרד הפנים, וניתן להביא גם תרגום שנערך על ידי בעל מקצוע, או לחילופין לבקש מאיתנו לבצע את התרגום. הליך התרגום והאישור עצמו אינו נמשך זמן רב וניתן לאסוף את תעודת הפטירה המתורגמת ממשרדינו בתל אביב או בגבעת עדה, או לקבלם בדואר שליחים או רשום.

לפרטים נוספים על תרגום נוטריוני של תעודת פטירה, ולהזמנת השירות, פנו אל משרדנו בטלפון 03-6935290.

צרו קשר WhatsApp