שירותי נוטריון

שירותי תרגום נוטריוני באיטלקית ממקור מוסמך ומקצועי

משרד עורכי דין ונוטריון רוני הראלי מספק מגוון שירותי נוטריון עבור שלל שפות, מאנגלית ועד סינית. בין היתר המשרד מספק שירותי תרגום נוטריוני איטלקית עבור קשת רחבה של צרכים של לקוחות פרטיים ועסקיים בישראל ובחו”ל .

דברו איתנו

03-6935290phoneבמיילpencil  

 

הסמכה כנוטריון איטלקית

בכדי לקבל הסמכת נוטריון באיטלקית כפי שמשרדנו מציג, יש קודם כל לעמוד במספר דרישות יסוד הנבדקות ונאכפות בקפידה על ידי גורמים משפטיים רלוונטיים. נוטריון איטלקי, אנגלי, צרפתי או בכל שפה אחרת נדרש לבצע את מלאכתו בהתאם להוראות, תקנות וחוקי נוטריוניים. כמו כן עבודה כנוטריון דורשת מעורך הדין לקבל רישיון מוועדה מיוחדת מטעם משרד המשפטים בארץ. הרישיון ניתן רק לעורכי דין בעלי ניסיון מעשי בעריכת דין של עשר שנים לפחות, החברים בלשכת עורכי הדין בישראל ושלא הועמדו בעברם לדין משמעתי שהוביל לביטול רישיון, השהייה או הוצאה מלשכת עורכי הדין.

 

מענה למגוון צרכי נוטריון איטלקית

למשרדנו יש הסמכה, ניסיון וידע נדרש עבור מגוון שירותי נוטריון איטלקי. בין היתר אנו מספקים תרגום נוטריון באיטלקית עבור מסמכים שונים, לעריכת צוואה, תעודות לידה, תעודות נישואין וגירושין, תעודות בגרות, גיליונות ציונים, וכן עבור מסמכי הגירה, תרגום של מסמכים משפטיים, רפואיים, מקצועיים וחשבונאים. זאת בנוסף לתרגום של תעודות יושר מהמשטרה, מתן ייפוי כוח נוטריוני, אישורי אפוסטיל, צו קיום צוואה או עריכת צוואה, אישור על הסכם ממון, צו ירושה וכדומה. המחיר לאישור נכונות תרגום נוטריוני לאיטלקית הוא 213 ש”ח עד מאה המילים הראשונות בתרגום ולכל מאה מילים נוספות או חלק מהן יש להוסיף 169 ש”ח. לכל מאה מילים נוספות או חלק מהן, מעבר לאלף המילים הראשונות יש להוסיף 81 ש”ח. למחירים האמורים יש להוסיף מע”מ.

 

תרגום מקצועי ומדויק

בחירה במשרדנו לתרגום נוטריון באיטלקית תבטיח את ביצועו הנכון והמדויק, ללא אף טעות או שגיאה. חשוב להבין כי גם שגיאה קלה ביותר בתרגומו מסמך נוטריוני באיטלקית עלולה להוביל לאי אישורו ופסילתו ותדרוש ביצוע מחודש של כל ההליך, דבר הגוזל עוד כסף, משאבים וזמן. לכן, בכל הקשור לשירותי נוטריון בשפה האיטלקית לא כדאי לקחת סיכונים מיותרים עם גורמים פחות מוכרים ומנוסים שאמינותם ואיכות עבודתם מוטלת בספק. מומלץ לפנות אלינו לקבלת שירות מקצועי על ידי גורם מוסמך, מנוסה ומאושר, המבצע את עבודתו באופן מוקפד ומקצועי ללא אף שגיאה.

 

לשירותי תרגום נוטריוני איטלקית

לשירותי תרגום נוטריוני איטלקית, ולעוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם משרד עורכי דין ונוטריון רוני הראלי בטלפון 03-6935290 או בדוא”ל roni@ronilaw.co.il.

שלחו לנו וואטסאפ